Dziś proponujemy

Zupa marchewkowa
Ziemniaki zasmażane
Sznycel drobiowy pod serową pierzynką z pomidorem
Fasolka szparagowa

Jutro w menu

Zupa ogórkowa
Kopytka wielkopolskie
Zrazy zawijane wieprzowe
Kalafior z masełkiem

Catering Świeżynka


Nasza oferta
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy codzienne dostawy świeżych, smacznych zestawów obiadowych, posiłków regeneracyjnych dla firm i instytucji oraz posiłków profilaktycznych po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest do każdego. Dostarczamy posiłki osobom prywatnym do domu, pracy lub na przyjęcia okolicznościowe pod wskazany adres. Dostarczamy posiłki firmom budowlanym, organizacjom i instytucjom pracującym w terenie, a także do biur itp. Organizujemy żywienie zbiorowe dla szpitali, stołówek szkolnych, przedszkoli. W zależności od potrzeb, posiłki przywozimy w opakowaniach jednorazowych lub termosach zbiorczych. Dostawa w termosie zbiorczym nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń gastronomicznych. Posiłki dostarczone w tej formie mogą być wydawane przez pracownika Państwa firmy.

Zasięg działania
Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Leszna i okolic. Posiłki dostarczamy bez doliczania kosztów dostawy do takich miejscowości jak Dąbcze, Kąkolewo, Kłoda, Lasocice, Lipno, Leszno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wilkowice. Możemy dostarczyć posiłki także do innych miejscowości.

Świeżość
Mając na uwadze Państwa zdrowie i dobre samopoczucie posiłki przygotowujemy codziennie od podstaw wyłącznie ze świeżych, starannie wybranych produktów z naturalnymi przyprawami bez stosowania chemicznych polepszaczy i konserwantów.

Elastyczność
Ceny i menu w ofercie dla firm mogą być ustalone indywidualnie. Chętnie poznamy oczekiwania Państwa firmy i dobierzemy usługi odpowiednie do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania dotyczące potraw, godzin dostaw, ilości porcji, terminu płatności czy rozłożenia płatności pomiędzy firmę i pracowników w różnych proporcjach. Zapraszamy do rozmowy!

Firma
Pogotowie kulinarne Świeżynka jest częścią firmy Waykiki:


Waykiki Waldemar Zawidzki
ul. Narutowicza 119
64-100 Leszno
NIP: 697-000-58-05
REGON: 411454651Na co dzień Świeżynka na wyjątkowe okazje:
SALA WESELNA LESZNO KOŚCIAN GOSTYŃ
CATERING POZNAŃ WROCŁAW LESZNO
SALA WESELNA LESZNO GÓRA
pizzeria colosseum leszno

PIZZERIA LESZNO